image
реєстрація входу
Джекпот Казино $
Топ 5 виграшів
$2
Зараз виграє
$
реєстрація

Особистий кабінет БК Мостбет

Одразу після реєстрації клієнт отримує персональну сторінку на внутрішньому порталі букмекера – це особистий кабінет Mostbet. Саме тут зберігаються персональні дані гравця, інформація про укладені парі та виконанні транзакції. В особистому кабінеті представлені традиційні інструменти та настройки, які забезпечують повноцінне і комфортне використання можливостей БК.

Вхід в особистий кабінет mostbet com можливий уже після отримання логіну та паролю. Однак повноцінний функціонал ОК доступний лише для користувачів, які пройшли процедуру ідентифікації особистості. Уже верифікований гравець отримує доступ до всіх фінансових операцій, ігрових опцій і фільтрів, оперативного зв’язку зі службою техпідтримки.

Підтверджена сторінка також дозволяє отримувати бонуси, використовувати промокоди та приймати участь в акціях букмекера. Основні опції можна знайти, навівши курсор на ім’я гравця, а більш широкі можливості представлені у розділі «Профіль»

Для чого потрібен особистий кабінет Mostbet

Редагування персональних даних у вашому профілі

Не помітили помилку при реєстрації, змінилися особисті дані – не біда! Після входу в особистий кабінет Mostbet можна не тільки змінити, а й доповнити персональну інформацію. Так, для редагування доступні такі позиції:

  • адреса електронної пошти;
  • номер телефону;
  • логін та пароль;
  • секретне запитання;
  • спосіб введення і виведення коштів;
  • ніки акаунтів у соцмережах.

Однак основні параметри (паспортні дані), на які було зареєстровано акаунт, залишаються незмінними. Компанія гарантує безпеку особистої інформації, яка зберігається у профілі клієнта.

jackpot

Історія ваших ставок

Вхід в особистий кабінет на mostbet com відкриває доступ до перегляду історії ставок користувача. У цьому розділі можна відстежити усі ставки, які зроблено з моменту реєстрації акаунту. Після входу в ОК на Mostbet по кожній ставці можна отримати детальну інформацію – вид, статус, сума, дата та час вчинення.

У розділі також представлена класифікація за розрахунком: виграшні, програшні, повернені. Є дані про поточні та нерозраховані парі. Вхід в ОК на сайті Mostbet – це унікальна можливість контролю беттингу для гравця, аналізу поточної ситуації для внесення ефективних коректив.

Поповнення балансу

Один із розділів особистого кабінету МостБет – поповнення ігрового рахунку. Поповнити баланс можна такими способами:

  • банківська картка (Visa, Mastercard);
  • електронний гаманець (QIWI, WebMoney, PayPal);
  • інтернет-банкінг (переказ в особистому кабінеті банку);
  • переказ через будь-якого мобільного оператора.

Щоб поповнити рахунок достатньо виконати вхід на сайт Mostbet та обрати спосіб внесення грошей на баланс. На балансі кошти відображаються миттєво. А от використати їх для ставок можна буде лише через 3-5 хвилин.

промокод most bet

Виведення коштів з сервісу

Після входу на сайт Mostbet для верифікованих гравців доступне виведення коштів у відповідному розділі особистого кабінету. Щоб отримати гроші необхідно відправити електронний запит букмекеру, вказавши суму та спосіб виведення. Виграш можна вивести як на банківську картку, так і на електронний гаманець (QIWI, Advcash, Ecopayz, Skrill).

Букмекер встановлює певне обмеження – є мінімальна сума для виводу. Процедура виведення може зайняти від декількох секунд до 2-3 робочих днів. Щоб уникнути проблем, завжди виводьте кошти на ті реквізити, з яких поповнювали баланс свого ігрового номеру.

BK MostBet: вхід до особистого кабінету

Вхід на mostbet com можливий за допомогою логіну та паролю, які отримано при реєстрації. У верхньому правому кутку натискаємо «Увійти», після чого з’являється форма авторизації. Тут необхідно ввести номер телефону (або електронну пошту) та пароль. Увійти до облікового запису можна в 1 клік, якщо зберегти дані для входу на смартфоні чи комп’ютері. Авторизуватися можна і через соціальні мережі. Оператор МостБет співпрацює з такими соцмережами, як Фейсбук,Твіттер, сервіси Гугл.

Іноді виникають проблеми з доступом в особистий акаунт. Гравець не входить в особистий кабінет Mostbet, коли втрачено пароль чи блокується сайт (стосується міжнародного ресурсу). У першому випадку достатньо натиснути на спеціальне посилання, яке представлено в формі авторизації. Система надішле новий пароль на телефон або електронну пошту (залежить від Вашого вибору). При блокуванні сайту спробуйте вхід через Mostbet дзеркало. Якщо самостійно вирішити проблему не вдалося – обов’язково звертайтеся до оператора техпідтримки.