image
реєстрація входу

“Мілан” обіграв “Дженоа”

Результати Дженоа під керівництвом українського тренера Андрія Шевченка абсолютно не вражають. Нещодавно до не дуже гарного виступу команди у чемпіонаті додався виліт із Кубка Італії.

До 74-ї хвилини зустрічі все складалося для команди якнайкраще – клуб вів з рахунком 1:0 завдяки голу Лео Естігора на 17-й хвилині. Проте на 74-й хвилині французький форвард “Мілана” Олів’є Жиру зрівняв рахунок, і цей гол дав перевести зустріч у додатковий час.

На овертайм “Дженоа” відверто не вистачило: “Мілан” забив ще пару м’ячів – на рахунку Рафаела Леау (102 хвилини) та Алексіса Салемакерса (112 хвилини). За 11 матчів підопічні Шевченка здобули лише одну перемогу над “Салернітаною” у Кубку Італії, 3 матчі зіграла внічию та 7 разів програла. “Дженоа” йде на 19 місці турнірної таблиці в “Серії А” і має 12 очок. Від 17 місця команду Андрія Шевченка відокремлює п’ять пунктів.

У чвертьфіналі турніру “Мілан” зіграє з переможцем пари “Лаціо” – “Удінезе”.

Зробити ставку в Mostbet простіше простого, переходь і спробуй удачу!